Dwóch zawodników na testach w Zniczu

Piłka Nożna

Znicz Pruszków poszukuje wzmocnień. Na treningu żółto-czerwonych pojawiło się dwóch zawodników, którym bacznie przygląda się sztab szkoleniowy.

Sytuacja Znicza nie jest ciekawa. Klub zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi i nadal czeka na zwycięstwo. Zespół ma na koncie dwa punkty. W siedmiu spotkaniach żółto-czerwoni zdobyli cztery bramki, a stracili aż czternaście.

Sztab szkoleniowy szuka rozwiązań, które pomogą zmienić sytuację. Na testach w klubie pojawiło się dwóch zawodników. Przez kilka dni trenerzy będą obserwować ich poczynania na treningach i ocenią ich przydatność do zespołu. – Sprawdzamy dwóch zawodników, którzy występują na pozycji ofensywnego pomocnika. Jeden z nich pochodzi z Portugalii, drugi to Krzysztof Bodziony – podaje Ariel Jakubowski, trener Znicza Pruszków.

31-letni Bodziony pozostaje bez klubu po tym jak w czerwcu rozstał się z Pogonią Siedlce. Wcześniej występował m.in. w GKS-ie Katowice, Flocie Świnoujście czy Zagłębiu Sosnowiec. Zaliczył pięć występów w ekstraklasie.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.