Dwie porażki Znicza

Znicz Basket Pruszków wziął udział w turnieju Mazovia Cup, który został rozegrany w Legionowie. Podopieczni Marka Zapałowskiego zajęli 4. miejsce.

Na początek Znicz zmierzył się z UTH Rosą Radom. Koszykarze z Pruszkowa jedynie w pierwszej kwarcie toczyli wyrównaną walkę z rywalem, który w kolejnych odsłonach dominował. W spotkaniu o trzecie miejsce Znicz spotkał się z SKK Siedlce. O wyniku spotkania zadecydowała pierwsza kwarta, w której siedlczanie wypracowali sobie przewagę. Znicz walczył i gonił wynik, ale nie udało odrobić się strat.

Triumfatorem turnieju Mazovia Cup została drużyna Legii Warszawa, która w finale pokonała Rosę Radom 86:75.

Wcześniej koszykarze Znicza Basket Pruszków wystąpili w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza, gdzie rozegrali trzy spotkania – dwa wygrali i jedno przegrali.