Drużyny z niskich lig zagrały

Piłka Nożna

Za nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Kibice mogli obejrzeć aż 28 spotkań w niskich ligach. Jak poradziły sobie kluby z naszego regionu?

W grupie mazowieckiej (południe) IV ligi rezerwy Znicza Pruszków po zaciętym spotkaniu pokonały Pilicę Białobrzegi 4:2. Równie dobrze poradzili sobie piłkarze Mszczonowianki Mszczonów, którzy z wyjazdowego starcia ze startem Otwock przywieźli komplet punktów. Mszczonowianka wygrała 3:0. Z wygranej cieszą się również zawodnicy Błonianki Błonie, którzy przed własna publicznością pokonali KS Konstancin 2:1. Kiepski weekend ma za sobą KS Raszyn, który uległ Mazurowi Karczew 0:2.

W grupie północnej Pogoń Grodzisk Mazowiecki wygrała 3:0 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Warto dodać, że grodziszczanie od początku sezonu nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania. Słabiej wypadła Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, która przegrała z rezerwami Wisły Płock 1:2.

Drużyny z ligi okręgowej w miniony weekend świeciły triumfy, z jednym wyjątkiem. Naprzód Brwinów na wyjeździe pokonał Piasta Piastów 1:0, Perła Złotokłos wygrała z Milanem Milanówek aż 5:2. Żyrardowianka Żyrardów okazała się lepsza od Świtu Warszawa wygrywając 3:0. Natomiast LKS Chlebnia komplet punktów przywiozła ze starcia z Rysiem Laski. Po kocowym gwizdku na tablicy widniał wynik 3:1 dla Chlebni. Tylko rezerwy grodziskiej Pogoni muszą pogodzić się z porażką. Przyszłość Włochy okazała się zbyt mocna i zespół z Grodziska Mazowieckiego zakończył swoje spotkanie przegraną i wynikiem 2:4.

A jak poradziły sobie drużyny z A klasy? W grupie Warszawa III KS II Raszyn odnotował wysokie zwycięstwo nad rezerwami drużyny KS Konstancin (6:2). Z kompletu punktów może cieszyć się również Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki, która pokonała Grom II Warszawa 3:0. Natomiast GLKS Nadarzyn na wyjeździe pokonał Koronę Górę Kalwarię 1:0. Remisem 2:2 zakończyło się spotkania Tura Jaktorów z AMT Nowa Wieś.

W grupie Warszawa IV Jedynie Wrzos Międzyborów może się cieszyć z kompletu punktów. Zawodnicy z Międzyborowa pokonali Guzovie Guzów 2:1. Rezerwy Mszczonowianki Mszczonów zremisowały 2:2 z Partyzantem Leszno. Podziałem punktów musi zadowolić się również drużyna LKS II Chlebnia. Jej mecz z Naprzód Stare Babice zakończył się wynikiem 2:2. Rezerwy Błonianki Błonie uległy Zaborowiance Zaborów 0:1, a Passovia Pass okazała się słabsza od Orła Kampinos – tu również padł wynik 0:1.

W grupie Warszawa III B klasy UKS Łady Zremisowały z FC II Lesznowola 1:1. Rezerwy Milanu Milanówek podzieliły się punktami z Marymontem 1911 Warszawa. W tym spotkaniu padł wynik 2:1. O minionym weekendzie zapomnieć będą chcieli piłkarze drugiego zespołu Perły Złotokłos, którzy ulegli Jeziorkom Prażmów 1:3.

W grupie Warszawa IV grad goli. KS Blizne rozgromiło Józefowiankę Józefów aż 6:0. Pogoń Wiskitki wygrała z Relaxem Radziwiłłów 3:1. Orion Cegłów uległ po zaciętym spotkaniu drużynie Sokół Budki Piaseckie 2:3. Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie Ognia Brwinów z KS II Terezin. Brwinowianie przegrali przed własna publicznością. Rezerwy Piasta Piastów również bez rewelacji. Drużyna z piastowa przegrała z UKS Ołtarzew 0:1.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.