Dali pokaz możliwości

Sporty Walki

Mieszane sztuki walki (MMA) zyskują na popularności. Przy okazji wielu imprez goszczą zawodnicy, którzy prezentują swoje umiejętności. Tak było na festynie „Pożegnanie Lata, Powitanie Jesieni” na terenie szkoły podstawowej nr 1 w Pruszkowie.

Nie da się ukryć, że najwięksi wojownicy zyskują status gwiazd i osiągają niebotyczne dochody. Dla każdego fightera marzeniem jest rywalizacja w UFC. Z powodzeniem walczy tam kilkoro Polaków m.in. Joanna Jędrzejczyk, która jest najlepszą zawodniczką w kategorii słomkowej. Niebawem w amerykańskiej organizacji zadebiutuje utalentowany Marcin Held.

Tymczasem w Pruszkowie zjawili się wojownicy z Nadarzyna, którzy prezentują coraz wyższy poziom. Zgromadzeni podczas festynu mogli zobaczyć próbkę ich umiejętności. Zawodnicy pokazywali liczne akcje w stójce i parterze. Widać efekty pracy ze szkoleniowcami odpowiadającymi za poszczególne elementy.  

Warto zaznaczyć, że zawodnicy GLKS Nadarzyn prezentowali się w pojedynkach Amatorskiej Ligi MMA. Dobre wrażenie pozostawili po sobie Cezary Juszczyk i Daniel Maladyn. Wojownicy z Nadarzyna ciężko trenują i przygotowują się do kolejnych występów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.