Czy wygrana przyjdzie do Znicza?

Piłka Nożna

Raczej nie. Piłkarze Znicza Pruszków muszą wykrzesać z siebie siły, umiejętności i gryźć trawę, aby w końcu zdobyć trzy punkty. Zadanie nie jest łatwe, gdyż na Bohaterów Warszawy 4 przyjeżdża MKS Kluczbork.

Goście przyjadą do Pruszkowa po trzy punkty. Kluczbork nie kalkuluje, gdyż obecnie zajmuje 3. pozycję w tabeli II ligi i gra o awans. Do lidera z Sosnowca traci zaledwie punkt. MKS gra o awans, jednak na wyjazdach w ostatnim czasie radzi sobie nieporadnie. Z ostatnich trzech spotkań na obcym terenie Kluczbork przywiózł do siebie zaledwie punkt.

 

W tym należy upatrywać szans Znicza, który już o awansie nie myśli. De facto Pruszków gra o „pietruszkę”, jednak ekipa Dariusza Banasika chce za wszelką cenę zmazać plamę. Znicz przegrał trzy spotkania z rzędu, czym skutecznie zablokował sobie możliwość walki o awans. Ekipa z Pruszkowa zajmuje 9. pozycję w tabeli z dorobkiem 43 punktów i teoretycznie nadal ma szansę myśleć o „pierwszej trójce”, jednak wydaje się to nierealne. Gdyby we wcześniejszych spotkaniach gra Znicza wyglądała lepiej…

 

A tak w 30. kolejce II ligi drużyna prowadzona przez Dariusza Banasika postara się w końcu zdobyć punkty po trzech porażkach z rzędu. W rundzie jesiennej rywalizacja obu ekip zakończyła się podziałem punktów. MKS prowadził po golu Kojdera, a w drugiej połowie wyrównał Nawrocki. Czy tym razem padnie rozstrzygnięcie?

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.