Czwartoligowcy zagrali

Piłka Nożna

Za nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Jak na okolicznych murawach radzili sobie piłkarze klubów z czwartej ligi?

W grupie południowej bez rewelacji. Mszczonowianka Mszczonów z wyjazdowej potyczki w Konstancinie przywiozła zalewie jeden punkt. Starcie z KS Konstancin zakończyło się wynikiem 3:3. Pozostałe drużyny z naszego regionu nie mogą się pochwalić nawet takim dorobkiem. Znicz II Pruszków na własnym boisku przegrał Mazurem Karczew 0:1. Również zespół z Błonia zawiódł swoich kibiców. Błonianka uległa Broni Radom 1:2. Drużyna KS Raszyn okazała się natomiast łatwym rywalem dla zespołu Oskar Przysucha. Raszynianie na własnym boisku przegrali 0:3.

A jak prezentuje się ligowa tabela. Mszczonowianka z dorobkiem 11 punktów zajmuje 5. pozycję. Trzy oczka niżej uplasował się Znicz II Pruszków, który po sześciu kolejkach ma tylko o jeden punkt mniej. KS Raszyn uplasował się na 13. pozycji z sześcioma punktami, ale ma jeszcze dwa zaległe mecze do rozegrania. W ogonie tabeli na 19. miejscu znajduje się Błonianka Błonie, która ma tylko trzy oczka.

W grupie północnej Ożarowianka Ożarów Mazowiecki zmierzyła się na wyjeździe z KS Łomianki. Wynik spotkania – 2:2 i podział punktów. O starci Pogoni Grodzisk Mazowiecki z MKS Przasnysz możecie przeczytać tutaj.

Rzut oka na tabelę, a tam na fotelu lidera klub z Grodziska Mazowieckiego z 16 punktami. Ożarowianka znajduje się na 15. pozycji z dorobkiem 5 punktów. Warto dodać, że klub z Ożarowa Mazowieckiego ma jeden zaległy mecz.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.