Czwartoligowcy wystartowali

Piłka Nożna

W miniony weekend zainaugurowano rozgrywki rundy wiosennej w czwartej lidze. Jak wypadli piłkarze z drużyn z naszego regionu?

Po pierwszej wiosennej kolejce niewiele zmieniło się w czubie tabeli grupy północnej. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki nie wykorzystała szansy na zrównanie się z liderem. W niedzielnym spotkaniu z Mazurem Karczew zremisowała 2:2. A szkoda, bo lider MKS Przasnysz zremisował z drugim zespołem Wisły Płock, a drugi w tabeli Huragan Wołomin uległ Ostrovii Ostrów Mazowiecka aż 0:4. Przy takim układzie rozgrywek, gdyby drużyna z Ożarowa wygrała to zrównałaby się punktami z zespołem z Przasnysza i zepchnęła go z fotela lidera. W bezpośrednim meczu obu drużyn to Ożarowianka była lepsza, jesienią wygrała 2:0. Ale to, by było gdyby… Teraz na szczęście trzeba liczyć w kolejnej kolejce.

Jak radziły sobie kluby z grupy południowej? Tu emocji nie brakowało. Trzy punkty z wyjazdowych wojaży przywiozła Żyrardowianka Żyrardów, która wygrała z Orłem Wierzbica 1:0. Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie Mszczonowianki Mszczonów i Mazura Karczew. Podziałem punktów muszą się zadowolić KS Raszyn, Błonianka Błonie oraz Znicz II Pruszków. Ich spotkania zakończyły się podziałem punktów. KS Raszyn przed własną publicznością zremisował z Victorią Sulejówek 2:2, Błonianka z wyjazdowego starcia z Olimpia Warszawa przywiozła wynik 1:1. Natomiast 10 w tabeli Znicz II Pruszków zremisował z liderem KS Konstancin Jeziorna 0:0, co można uznać za niezły wyczyn. UKS Łady minionego weekendu nie zaliczy do udanych. Zespół z Ład przegrał z Hutnikiem Warszawa 2:4.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.