Czerwone Smoki z medalami Mistrzostw Polski

Uncategorized

Komplet medali przywieźli młodzi zawodnicy UKS Czerwone Smoki z Mistrzostw Polski w Jujitsu, które odbyły się w niedzielę w Sochaczewie. Igor Popłoński zdobył złoto, Michalina Latosek srebro, Jan Kielak brąz.

Z bardzo udanego występu Czerwonych Smoków w Sochaczewie cieszy się trener Andrzej Pilipczuk. – Smoki z kompletem medali Na Mistrzostwach Polski Jujitsu! Igor Popłoński zdobywa złoto, Michalina Latosek srebro, a Jasiek Kielak brąz na Mistrzostwach Polski Jujitsu, w kategorii fighting. Po niezbyt udanym ubiegłorocznym starcie tym razem Sochaczew został zdobyty. Cała trójka ma wielkie szanse na członkowstwo w kadrze narodowej – informuje szkoleniowiec młodych zawodników.

– Gdyby tak jeszcze dopuszczono naszą „Legię Cudzoziemską” do walki pula medali mogłaby być podwojona! – dodaje. Chodzi o dwóch świetnie zapowiadających się chłopców z Gruzji, którzy przebojem dołączyli do Czerwonych Smoków kilka miesięcy temu. Ze względu na brak polskiego obywatelstwa nie mogli jednak wziąć udziału w niedzielnych zmaganiach.

Medalowa trójka, czyli Igor Popłoński, Michalina Latosek i Jasiek Kielak mają teraz szanse na reprezentowanie swojego klubu i Polski w zawodach wyższej rangi. Zdobywca złota również na występ na czerwcowych Mistrzostwach Świata w Atenach.

Wszyscy młodzi zawodnicy są mieszkańcami naszego regionu, trenują pod okiem Andrzeja Pilipczuka w szkole podstawowej w Otrębusach.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.