Czerwone Smoki powalczą w Atenach

Uncategorized

Michalina Latosek i Igor Popłoński, zawodnicy UKS Czerwone Smoki, będą reprezentować Polskę podczas Pucharu Świata Ju-Jitsu Juniorów młodszych U15. Zawody odbędą się we wrześniu w Atenach.

To duży sukces młodych zawodników, którzy w szkole podstawowej w Otrębusach trenują pod okiem Andrzeja Pilipczuka. Nie jest to jednak zaskoczenie, jeśli wziąć pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia sportowe Michaliny i Igora. Oboje mają na swoim koncie medale m.in. Mistrzostw Polski w jujitsu.

Teraz stoją przed szansą sprawdzenia swoich sił w zawodach wysokiej rangi. Dumy z osiągnięć zawodników nie kryje ich trener. – Tytaniczna praca, mnóstwo potu i wyrzeczeń. Stres. Dla takich kilku słów, które rozpoczynają kolejny okres tytanicznej pracy, mnóstwa potu i wyrzeczeń… Przygotowań do Pucharu Świata Juniorów Młodszych 21-23.09.2018, Ateny, Grecja. I przygotowań Jaśka do odbywających się miesiąc później ME Juniorów. Michalina i Igor – jesteśmy z Was dumni. I maszerujemy dalej – zaznacza Andrzej Pilipczuk.

Miesiąc po zmaganiach w Atenach w Mistrzostwach Europy Juniorów barwy Polski i UKS Czerwone Smoki będzie reprezentował inny utalentowany zawodnik klubu, Jasiek Kielak.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.