Czekają na trenera

Piłka Nożna

Działacze Znicza Pruszków są coraz bliżej zakontraktowania nowego szkoleniowca. Wiadomo, że w sztabie trenerskim znajdzie się Ariel Jakubowski, który dotychczas prowadził III-ligowy Ursus Warszawa. Z klubem pożegnał się obrońca i zarazem kapitan Arkadiusz Jędrych.

Czas płynie nieubłaganie. Żółto-czerwoni 1 lipca wyjadą na obóz w Trzciance, a już 16 lipca zagrają mecz w rundzie wstępnej Pucharu Polski. Działacze prowadzą zaawansowane rozmowy z kandydatami na trenerów. Podkreślają, że wszystko jest na ostatniej prostej. – Dopinamy szczegóły. Na pewno w sztabie trenerskim pojawi się Ariel Jakubowski, który będzie prowadził zespół wraz z drugim trenerem. Rozmowy są zaawansowane i jesteśmy blisko porozumienia – mówi Sylwiusz Mucha-Orliński, dyrektor sportowy Znicza Pruszków. 

Klub pracuje również nad potencjalnymi wzmocnieniami. Działacze rozmawiają również z zawodnikami, którym kończą się umowy. – Jesteśmy po słowie z kilkoma piłkarzami. Mają doświadczenie na boiskach I-ligowych, ale nie chcę teraz zdradzać nazwisk. Prowadzimy także rozmowy z Tomaszem Chałasem, Pawłem Kaczmarkiem i Aleksandrem Jagiełło na temat ich przyszłości w Zniczu. Nie wiemy, czy zostaną w drużynie na kolejny sezon. Umowę z klubem przedłużył Maciej Mysiak – przedstawia dyrektor sportowy pruszkowskiego zespołu.

Z klubem pożegnał się kapitan Arkadiusz Jędrych, który podpisał roczny kontrakt z Pogonią Siedlce. 24-letni obrońca przez całą dotychczasową karierę związany był ze Zniczem Pruszków. Uchodził za czołowego defensora II ligi. W przyszłym sezonie w Zniczu nie zagra także Michał Danilczyk.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.