Czekają na pierwszy gwizdek

Piłka Nożna

Ruszyły zapisy do udziału w Otwartych Mistrzostwach Zachodniego Mazowsza w piłce nożnej. Pierwszy turniej zostanie rozegrany 25 marca w Grodzisku Mazowieckim.

Osiem tygodni piłkarskich emocji w ośmiu miastach. Zapowiada się świetna zabawa i prawdziwe piłkarskie święto. Początek, tak jak i koniec, imprezy w Grodzisku Mazowieckim. Po drodze miłośnicy futbolu spotkają się m.in. w Piastowie, Pruszkowie i Żółwinie. Finał odbędzie się 27 maja. 

Poziom imprezy ma być wysoki. Nie tylko sportowy, ale i organizacyjny. – Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów, takich jak stroje, napoje dla każdego zawodnika, banery reklamowe czy specjalna tablica wyników, które choć nie mają żadnego wpływu na grę sprawią, że będziecie mogli poczuć się jak prawdziwa gwiazda footballu. Chcemy, byście podobne wrażenia mieli podczas gry w naszym turnieju i wspólnie razem z nami z małych szczegółów, zbudowali coś naprawdę wielkiego. Zapraszamy do gry! – zachęcają organizatorzy.

Wystarczy mieć ukończone 16 lat, zgłosić drużynę i przystąpić do rywalizacji. Formularz rejestracji dostępny jest tu. – Na każdym turnieju odbędzie się losowanie piłki z podpisami piłkarzy Legii Warszawa dla jednego z zawodników – zdradza Kamil Sułkowski, menedżer imprezy.

Patronat medialny nad Otwartymi Mistrzostwami Zachodniego Mazowsza w piłce nożnej objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.