Czarny weekend piątoligowców

Piłka Nożna

​To był czarny weekend w wykonaniu naszych piątoligowców. Żadnej z ekip nie udało się zapisać na swoim koncie chociażby… punktu!

Blamażem zakończyła się wyprawa zawodników KS Raszyn do Obór na mecz z KS Konstancin. Grający w roli gospodarza piłkarze z Konstancina-Jeziornej, wygrali aż 6:2 i w rezultacie awansowali na fotel lidera. Z całą pewnością zadanie to ułatwiła im drużyna GLKS Nadarzyn, która dość niespodziewanie i gładko przegrała z rezerwami warszawskiego Ursusa (0:3). Atutu własnego boiska nie wykorzystała również Błonianka, która nie sprostała Perle Złotokłos, przegrywając 0:3. Poniżej oczekiwań zaprezentował się ponadto Piast. Jedenastka z Piastowa musiała uznać wyższość Korony Góra Kalwaria (0:2). Paradoksalnie, największe szanse na wywalczenie chociażby „oczka” miała najsłabiej spisująca się w gronie naszych piątoligowców LKS Chlebnia. „Żółto-zieloni” przegrali nieznacznie na Bemowie z miejscowym Świtem 2:3.

Nie popisali się również czwartoligowcy. Rezerwy Znicza uległy Szydłowiance Szydłowiec (1:3), natomiast mająca udany początek rozgrywek Ożarowianka, bezbramkowo zremisowała z Wilgą Garwolin. Identyczny rezultat zapisali na swoim koncie piłkarze z Ład, którzy grali na wyjeździe z Oskarem Przysucha.

W rozgrywkach klasy A udanie radzi sobie ekipa Naprzodu Brwinów, która tym razem rozgromiła Passovię Pass 5:0. Pewne, wyjazdowe zwycięstwo 4:1 nad UKS Ołtarzew odniósł z kolei Tur Jaktorów. Pierwsze trzy punkty zapisali na swoim koncie również zawodnicy AMT Nowa Wieś, którzy w Pruszkowie pokonali drugi zespół Piasta Piastów 3:2.

W ten weekend sezon zainaugurowały drużyny występujące w klasie B. Zwycięstwo odniosły rezerwy Milanu Milanówek (6:3 z KS II Teresin) oraz LKS Chlebni (2:1 z Gromem Prace Małe). Z Salosem Żyrardów z kolei zremisowała Błonianka II (3:3), a porażki doznał Legion Pruszków, który uległ u siebie Wrzosowi Międzyborów 1:3. Iście hokejowy wynik padł w meczu z udziałem rezerw Ożarowianki, która pomimo strzelenia czterech goli nie potrafiła pokonać Promyka II Nowa Sucha. Rywale zdobyli… dwa razy więcej bramek.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.