Chrobak objął Pogoń

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki ma nowego trenera. W najbliższym sezonie zespół poprowadzi Krzysztof Chrobak, który zdobywał doświadczenie w takich klubach jak: Lech Poznań, Górnik Łęczna czy Zagłębie Lubin.

Chrobak miał już okazję pracować w naszym regionie. Dwukrotnie prowadził zespół Znicza Pruszków, jednak bez sukcesów. 58-letni szkoleniowiec ma doświadczenie w pracy z młodzieżą, które zdobywał m.in. w Orle Warszawa i stołecznej Polonii. Jednym z jego największych sukcesów jest 4. miejsce w lidze z Amicą Wronki. 

W Grodzisku Mazowieckim wierzą, że Chrobak podniesie zespół, który spadł do IV ligi. – Chcemy szybko awansować. Zakładamy, że w najgorszym przypadku będziemy występować tam dwa lata. Udało nam się zakontraktować na stanowisku trenera Krzysztofa Chrobaka. Bardzo się z tego cieszę – mówi Marek Finkowski, prezes Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Klub zamierza zmienić dotychczasową filozofię. – Do tej pory stawialiśmy na zawodników z wyższych lig. Nie zdało to egzaminu. Chcemy teraz stawiać na wychowanków. Krzysztof Chrobak dotychczas pracował w Akademii Lecha Poznań i umie wprowadzać młodych do zespołu. Liczymy na jego doświadczenie – podkreśla Finkowski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.