Chałas i Bartoszewicz w Zniczu

Piłka Nożna

Znicz Pruszków zbroi się przed rundą wiosenną. Szeregi żółto-czerwonych zasilili Tomasz Chałas i Radosław Bartoszewicz.

27-letni Chałas wraca na stare śmieci. Napastnik jest wychowankiem Znicza. W Pruszkowie wypromował się, na chwilę trafił nawet do warszawskiej Legii, i stał się obiektem zainteresowań klubów z ekstraklasy. Jesienią 2011 roku zadebiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce w barwach Górnika Zabrze. Pierwszą bramkę na ekstraklasowych boiskach Chałas zdobył w 2013 roku, ale wtedy reprezentował już barwy Pogoni Szczecin. Ostatnią rundę 27-latek spędził w Stomilu Olsztyn. W swojej karierze grał także w Dolcanie Ząbki, Zawiszy Bydgoszcz, Olimpii Elbląg czy Kolejarzu Stróże.

W rundzie wiosennej Chałas ma odpowiadać w zespole Znicza za strzelanie bramek. Transfer 27-latka z pewnością zwiększy rywalizację w ataku.

O miejsce w środku pola powalczy Radosław Bartoszewicz. Doświadczony pomocnik ma na swoim koncie ponad 30 występów w ekstraklasie, gdzie występował w Arce Gdynia oraz Widzewie Łódź. W rundzie jesiennej 32-letni Bartoszewicz bronił barw Chojniczanki Chojnice, dla której rozegrał 12 meczów w I lidze.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.