Cel: zadbać o sylwetkę

Uncategorized

Ile razy powtarzamy, że weźmiemy się za siebie. Zrobimy wszystko, aby w lato zachwycać sylwetką na plaży. I co? Bez motywacji i wsparcia trudno o efekty. Instruktorki i instruktorzy Strefy Ruchu Książnice znaleźli rozwiązanie w postaci Koleżeńskiej Akademii Sylwetki.

Każdy chce mieć piękne ciało, jednak czekolada i lody do nas bardziej przemawiają. Nadchodzi jednak moment, w którym mówimy „dość”. Układamy sobie plan, zaczynamy biegać i regularnie ćwiczyć, ale po kilku dniach przychodzi zwątpienie. Przez sześć tygodni Wioletta Szymaniak i Wiola Czapla, instruktorki Strefy Ruchu Książenice, brały udział w w projekcie Koleżeńskiej Akademii Sylwetki. Zajęcia prowadził ich kolega – Jarosław Słowiński.

Najważniejsze to podjąć decyzję i trwać w postanowieniu. Koleżeńska Akademia Sylwetki gwarantuje pełną motywację oraz wsparcie. – Idea powstała spontanicznie – jak to zwykle bywa z pomysłami – jadąc na basen, dwie koleżanki, stwierdziły, że w sumie, mimo że są instruktorkami muszą popracować nad swoimi sylwetkami – mówi Wioletta Szymaniak, główna pomysłodawczyni akcji.

Instruktorki ćwiczyły wytrwale przez sześć tygodni i swoimi wrażeniami dzieliły się na specjalnie utworzonej grupie na portalu społecznościowym. – Chodziło o pokazanie naszym klientkom, z którymi ćwiczymy na co dzień, że wszystko można pogodzić. Oczywiście nie jest to łatwe, ale przy wspólnym wsparciu można wiele – wyjaśnia Szymaniak.

Dla wielu osób Akademia może okazać się receptą i impulsem do działania. Uczestnicy otrzymują poradę oraz wsparcie trenera. Klucz tkwi w regularnych ćwiczeniach i wytrwałości.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.