Bracia w czołówce

Uncategorized

Poznań okazał się szczęśliwy dla braci Pyłka. Kierowcy z Komorowa pokazali się z dobrej strony w 7 i 8 rundzie serii Rotax Max Challenge Poland.

Obaj zawodnicy przez cały czas byli w czołówce. Pierwszego dnia zmagań Mateusz szybko objął prowadzenie w wyścigu i nie oddał go do końca. W finale zajął 4. miejsce, co dało mu pozycję wicelidera. Kolejny dzień rywalizacji również układał się po myśli Mateusza. Kierowca z Komorowa startował z drugiej linii. Utrzymał 4. pozycję, a w finale awansował miejsce wyżej. W podsumowaniu rundy był trzeci.

W Mini Maxie wystartował Oliwier. Pierwszy dzień zakończył jako trzeci. W kwalifikacjach kolejnej rundy miał siódmy czas, ale w półfinale pojechał po profesorsku. Ambitna walka zaowocowała awansem na 2. pozycję. W finale komorowianin toczył zacięty bój z Drożyńskim, jednak musiał uznać wyższość rywala. 

Co istotne, Mateusz jest liderem Junior Maxa. Z kolei Oliwer jest bardzo blisko pozycji najlepszego w Mini Maxie. Do lidera traci tylko punkt.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.