Bracia Pyłka szaleli w Zielonej Górze

Uncategorized

Kolejny dobry występ braci z Komorowa. Tym razem Oliwier i Mateusz Pyłka startowali w piątej i szóstej rundzie Rok Cup Poland na torze kartingowym w Zielonej Górze.

Dwudniowa rywalizacja obfitowała w liczne zmiany – przede wszystkim pogodowe. Początkowo zawodnicy mieli dobre warunki do ścigania i mogli korzystać z suchego toru. Drugiego dnia pojawił się deszcz, który zmusił kierowców do założenia deszczówek.

 

Bracia Pyłka po raz kolejny pokazali się z dobrej strony. Oliwer pierwszego dnia rywalizacji uplasował się na 2. pozycji. Wola walki zawodnika z Komorowa pozwoliła mu uplasować się na podium. W drugim dniu dotarł do mety jako czwarty i zakończył rundę na 5. miejscu. Oliwier Pyłka w klasyfikacji generalnej Mini Roka plasuje się na 6. pozycji.

 

Z kolei Mateusz startował w Junior Roku. W pierwszym dniu zawodów zakończył rywalizację na 9. pozycji, dzięki dobrej jeździe w finale. Kolejny start kierowca z Komorowa rozpoczął od mocnego uderzenia. W półfinale był wiceliderem, ale w finale pojechał gorzej i ostatecznie wylądował na 5. miejscu. Mimo to w klasyfikacji generalnej Mateusz Pyłka zajmuje 2. lokatę.

 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.