Bracia nie podbili Torunia

Uncategorized

Tym razem bracia Pyłka nie rozdawali kart podczas IX i X rundy serii ROK CUP Poland w Toruniu. Mimo to Mateusz Pyłka nadal jest wiceliderem klasyfikacji generalnej Junior Rok.

Pierwszy dzień w wykonaniu kierowcy z Komorowa wypadł zdecydowanie lepiej. Wyścig kwalifikacyjny Mateusz Pyłka zakończył na 3. miejscu, co dawało nadzieję na zwycięstwo, jednak w półfinale zawodnik Jastrzębski Racing pojechał nieco gorzej. Kierowca z Komorowa spadł o jedno miejsce, ale nie przekreślił tym swoich szans na podium. W finale Pyłka walczył o zwycięstwo. Przez cały wyścig atakował Michała Kościborskiego, jednak przeciwnik skutecznie się bronił i nie dał odebrać sobie zwycięstwa. Drugi dzień startów Pyłka rozpoczął dobrze. Od 2. miejsca w kwalifikacjach, jednak później było gorzej. Ostatecznie kierowca z Komorowa zakończył wyścig na 4. miejscu. Pyłka zachował pozycję wicelidera w klasyfikacji generalnej.

Oliwierowi Pyłce w Mini Roku nie udało się nawet zbliżyć do podium. Od początku rywalizacji kierowca z Komorowa plasował się w okolicach pierwszej „10”. Pierwszego dnia w czasówce zanotował 13. wynik. W decydujących momentach poprawił się i ostatecznie został sklasyfikowany na 10. miejscu. Drugiego dnia Pyłka rozpoczął starty z 14. pozycji, jednak ambitna walka pozwoliła mu przesunąć się do przodu. Półfinał młody kierowca kończy na 10. lokacie, jednak w finale uczestniczy w incydencie na torze, który spycha go na 15. miejsce. W klasyfikacji generalnej Oliwier Pyłka jest 8.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.