Bogoria druga w Extra Pucharze

Tenis Stołowy

​Drugie miejsce w gronie czterech zespołów zajęła Bogoria Grodzisk Mazowiecki w turnieju o Extra Puchar Superligi Tenisa Stołowego rozegranym w płockiej Orlen Arenie.

W finale imprezy Bogoria uległa 2:3 Condohotels Morliny Ostróda. Po punkcie dla naszej drużyny zdobyli Wang Zeng Yi i Robert Floras. W półfinale grodziszczanie rozgromili Armadę Silesię Miechowice, swojego przeciwnika w półfinale play-off Wschodzący Białystok Superligi, 3:0. Autorami punktów byli Daniel Górak, Wang Zeng Yi i Paweł Fertikowski.

Trzecie miejsce w zawodach wywalczyli gracze Armady Silesii, czwartą pozycję zajął ZKS Drzonków.