Bogoria zatrzymana

Tenis Stołowy

Dekorglass Działdowo zatrzymał maszerującą od zwycięstwa do zwycięstwa Bogorię Grodzisk Mazowiecki. Podopieczni Tomasza Redzimskiego przegrali pierwszy mecz w tym sezonie w Superlidze.

Nic nie zapowiadało porażki Bogorii. Zespół z Grodziska za sprawą Daniela Góraka udanie rozpoczął spotkanie. Doświadczony tenisista uporał się z Jirim Vrablikiem. Górak niepokoił swojego rywala niewygodnym serwisem i zakończył rywalizację w trzech setach.

Tang Peng pokazał, że jest gwiazdą ekipy z Działdowa. Tenisista z Honkongu zdominował Pawła Fertikowskiego, który nie miał za wiele do powiedzenia. Gracz Bogorii starał się walczyć, ale Peng był nie do zatrzymania. Jakub Kosowski dobrze rozpoczął rywalizację z Patrykiem Chojnowskim. „Kosa” wygrał pierwszego seta i udanie rozpoczął drugą partię, jednak trener Kołaciński szybko zareagował. Przerwa dobrze podziałała na Chojnowskiego, który po wznowieniu gry nabrał wiatru w żagle. W czwartej partii trwała zacięta walka, jednak więcej zimnej krwi zachował gracz z Działdowa. 

O pozostanie w grze Bogorii walczył Górak. Polak nie miał szans w starciu ze świetnie dysponowanym Pengiem. Gwiazdor Dekorglassu znakomicie radził sobie z trudnymi piłkami. Peng szybko załatwił sprawę, czym zdecydowanie przyczynił się do pierwszej porażki Bogorii w sezonie.

Bogoria Grodzisk Mazowiecki-Dekorglass Działdowo 1:3

Daniel Górak-Jiri Vrablik 3:0 (11:8,11:8,11:8)
Paweł Fertikowski-Tang Peng 0:3 (4:11,5:11,8:11)
Jakub Kosowski-Patryk Chojnowski 1:3 (11:7,7:11,7:11,10:12)
Daniel Górak-Tang Peng 0:3 (8:11,5:11,6:11)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.