Bogoria rusza we wrześniu

Tenis Stołowy

Podopieczni Tomasza Redzimskiego pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrają 9 września. Bogoria Grodzisk Mazowiecki będzie musiała rozsądnie gospodarować siłami, gdyż drużynę oprócz zmagań w Superlidze czeka gra w Lidze Mistrzów.

Grodziski zespół rywalizację na krajowym podwórku rozpocznie 9 września. Bogoria pojedzie do Bydgoszczy, aby zmierzyć się z ekipą Zooleszcz Gwiazda. Pierwsze spotkanie przy Westfala zespół Tomasza Redzimskiego rozegra 16 września z Plamiarnią Zielonna Góra.

Zmagania w Lidze Mistrzów grodziska ekipa rozpocznie we własnej hali, gdzie rozegra dwa pierwsza mecze. 7 października podejmie Table Tennis Club Ostrava 2016, z kolei 28 października z 1. FC Saarbrucken.

Bogoria szalała na rynku transferowym. Klub chce zapomnieć o słabym sezonie i ponownie bić się o najwyższe cele. Pomóc ma w tym Panagiotis Gionis, który wyróżniał się w mocnej Borussii Dusseldorf. Z pewnością poważnym wzmocnieniem okaże się Gao Ning z Singapuru. Tenisista zajmuje 35. miejsce w światowym rankingu. Do grodziskiego zespołu dołączyli także: Masaki Yosida i Chan Kazuhiro.

Umowę z klubem przedłużył również Daniel Górak. W Grodzisku zostają Oh San Eun i Jung Youngsik. Wyraźnie widać, że Bogoria postawiła na klasowych zawodników, którzy mają doświadczenie i umiejętności. 

Nowi zawodnicy dołączyli do klubu, a więc ktoś musiał opuścić szeregi drużyny. Z Grodziskiem pożegnali się Jakub Kosowski i Paweł Fertikowski. Popularny „Kosa” w nowym sezonie będzie grał w Kolpingu Frac-Jarosław, z kolei 25-latek podpisał umowę ze Spójnią Warszawa.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.