Bogoria rusza do boju

Tenis Stołowy

Tenisiści stołowi Bogorii Grodzisk Mazowiecki rozpoczynają nowy sezon. Pierwszym rywalem zespołu Tomasza Redzimskiego w Superlidze będzie Zooleszcz Bydgoszcz.

Miłośnicy tenisa stołowego już zacierają ręce. Musieli czekać ponad trzy miesiące na kolejne spotkania ligowe. W przypadku Bogorii sezon zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż klub z Grodziska poczynił poważne wzmocnienia i zapewne będzie liczył się w walce o tytuł.

Panagiotis Gionis gra na światowym poziomie od kilku lat. Z pewnością będzie cenną bronią grodziskiego ekipy, tak jak i Masaki Yosida (na zdjęciu). Młody Japończyk ma spore możliwości, co potwierdził w Bundeslidze. Wspomniana dwójka plus Daniel Górak powalczą o punkty w starciu z ekipą z Bydgoszczy.

Warto wspomnieć, że Bogoria pozyskała także Gao Ninga oraz Chana Kazuhiro. W zespole pozostali Oh San Eun i Jung Youngsik.

Jak prezentuje się najbliższy rywal grodziszczan? Zooleszcz pozyskał Chao Zhaia, Harmeeta Desai, a także utalentowanego Marka Badowskiego. Nadal mocnym punktem drużyny pozostaje Adam Pattantyus.

W ostatnim spotkaniu tych zespołów lepsza okazała się Bogoria, która wygrała 3:1. Ekipa Redzimskiego będzie chciała powtórzyć ten rezultat w Bydgoszczy. Spotkanie zostanie rozegrane 9 września o 18.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.