Bogoria powalczy o play-offy

Tenis Stołowy

Już 23 lutego o godz. 18.00 grodziska hala sportowa przy ul. Westfala 3a wypełni się sportowymi emocjami. Wszystko za sprawą meczu Bogorii z Palmiarnią Zielona Góra. Spotkanie może mieć wpływ na tabelę i awans do fazy play-off.

W play-offach rywalizować będą cztery drużyny, które po 22. kolejkach Lotto Superligi będą znajdowały się w czubie tabeli. Jak sytuacja wygląda dziś? Bogoria choć niepokonana w tej rundzie rozgrywek znajduje się na czwartym miejscu. Grodziski klub ma na swoim koncie mniej rozegranych spotkań od liderujących ekip Politechniki Rzeszów i Kolpingu Jarosław.  

Piątkowe spotkanie nie będzie jednak spacerkiem dla zawodników Bogorii. Zespół z Zielonej Góry również ma chrapkę na fazę play-off. Palmiarnia jest na 6. miejscu w tabeli  i wciąż ma chrapkę na więcej. 

Nie tylko wysokie miejsce w tabeli Lotto Superligi obydwu drużyn sprawia, że rywalizacja ta zapowiada się niezwykle ciekawie. Kolejnym czynnikiem jest bardzo mocny skład obu zespołów. W zespole Bogorii świetny sezon rozgrywa Pavel Sirucek, ale również nasz kapitan Daniel Górak gra ostatnio bardzo dobrze, co pokazywał w rozgrywkach Lotto Superligi i zwycięskich Mistrzostwach Mazowsza. Do formy wraca również  Han Chuanxi. 

Natomiast w ekipie zielonogórzan drugą, a może i trzecią młodość przechodzi wielokrotny medalista Mistrzostw Europy Lucjan Błaszczyk. W turniejach rangi Challenger bardzo dobrze spisuje się inny tenisista Palmiarni Miroslav Horejsi. Jeśli do Grodziska Mazowieckiego przyjedzie również Japończyk Taku Takakiwa, to możemy być świadkiem rewelacyjnego tenisowego spektaklu.

Zawodnicy grodziskiej Bogorii liczą również na wsparcie kibiców, bowiem doping pomaga im w zwycięstwach. Dlatego warto zjawić się 23 lutego o godzinie 18.00 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a i wesprzeć tenisistów z Grodziska.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.