Bogoria jedzie do Ostródy

Tenis Stołowy

Po reprezentacyjnych wojażach nadszedł czas na tenis stołowy w wykonaniu ligowym. W 17. kolejce Superligi Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra na wyjeździe z zespołem Morliny Ostróda.

Mecz odbędzie się w piątek, 11 marca, o godzinie 18.00. Faworytem rywalizacji będzie Bogoria, która zajmuje 5. miejsce w tabeli i ma prawie dwa razy więcej punktów niż zajmujące 9. lokatę Morliny. Dodatkowo zespół z Ostródy czeka na zwycięstwo od  12 stycznia, kiedy to wygrał po raz ostatni. Morliny triumfowały 3:1 w starciu z GMKS Strzelec Frysztak. Od tamtego czasu ekipa z Ostródy zanotowała cztery porażki.

Z kolei Bogoria jest na fali wznoszącej. Po chwilowych problemach i kilku porażkach podopieczni Tomasza Redzimskiego złapali właściwy rytm. W Grodzisku liczą na jego utrzymanie. Po pokonaniu 3:1 ZOOLESZCZ Bydgoszcz oraz 3:2 Energii-Manekin Toruń 3:2 nadszedł czas na trzeci triumf z rzędu.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn, które odbyło się w listopadzie lepsza okazała się Bogoria. Grodziszczanie stoczyli zacięty bój z przyjezdnymi z Ostródy, jednak przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bogorię do zwycięstwa poprowadził Daniel Górak, który pokonał Adriana Więcka i Mikhaiła Paikova. Decydujący punkt dołożył Jakub Kosowski. W Grodzisku liczą, że scenariusz się powtórzy, choć mecze wyjazdowe rządzą się swoimi prawami. Jednak Bogoria w tym sezonie miała już swój kryzys i nadszedł właściwy czas, aby kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa i podjąć walkę o odzyskanie mistrzostwa Polski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.