Biegi pełne miłości

Bieganie

Dla tych, którzy aktywnie lubią spędzać czas Klub BIEGI Grodzisk Mazowiecki przygotował specjalną propozycję. 12 lutego o godz. 11.00 w Izdebnie Kościelnym odbędzie się 3. Grodziski Bieg Par.

„Zakochani są wśród nas, zakochani pierwszy raz, tak po prostu bez pamięci zakochani” – śpiewała Helena Majdaniec. Owładnięci miłością szykują się do świętowania Walentynek. Jedni wybiorą się na romantyczną kolację, inni do kina, a znajdą się i tacy, którzy postawią na aktywne spędzanie czasu. 12 lutego na terenie szkoły podstawowej w Izdebnie Kościelnym odbędzie się 3. Grodziski Bieg Par. Zakochani będą mieli do pokonania dystans 5km. Odbędą się również biegi towarzyszące: Bieg Serc (1km), Bieg Singli (10km) oraz nordic walking „Marsz Miłości” (5km).

Problemem mogą być ujemna temperatura i śnieg, ale dla biegaczom to nie przeszkadza. – Nie boimy się żadnej pory roku. Dla sportowców warunki atmosferyczne nie stanowią przeszkody. Wystarczy się odpowiednio ubrać – zapewnia Wojciech Cynowski, prezes Klubu BIEGI Grodzisk Mazowiecki.

Organizatorzy przewidzieli 200 miejsc na imprezę, której główny punkt stanowi 3. Grodziski Biegi Par. Zainteresowanie jest ogromne, bo ma cztery dni przed startem zapisało się ponad 170 osób! – Prowadziliśmy rejestrację internetową, ale to tylko jedna z możliwości. Każdy może zapisać się w biurze zawodów, nawet w dniu imprezy! Wszystkich gorąco zapraszamy – zachęca Cynowski.

Na najlepszych w poszczególnych kategoriach czekają puchary i statuetki. Każdy uczestnik może liczyć na pamiątkowy medal. – Cieszymy się, że biega z nami coraz więcej osób. Imprez w regionie  przybywa, a nasze zawody ciągle budzą zainteresowanie. Podczas 3. Grodziskiego Biegu Par dla najlepszych przygotowaliśmy nagrody. Uczestnicy dostaną również po medalu. Nie zabraknie gorących napoi, które przydadzą się przed i po biegu. Planujemy fajną rozgrzewkę dla wszystkich – mówi prezes grodziskiego klubu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.