Biegacze czekają na V Podkowiańską Dychę

Lekkoatletyka

Pokonać własne słabości i poprawić czas – takie cele stawiają przed sobą biegacze. 28 maja czeka na nich kolejne wyzwanie. Trwają zapisy na V Podkowiańską Dychę.

To kolejna edycja imprezy, która znalazła uznanie wśród mieszkańcy Podkowy Leśnej i nie tylko. Zawody to znakomita okazja do dobrej zabawy, integracji lokalnej społeczności i popularyzacji biegania oraz zachęcanie coraz większej liczby osób do aktywności fizycznej. V Podkowiańska Dycha to impreza dla rodzin, bo każdy znajdzie dystans odpowiedni dla siebie.

Głównym wydarzeniem imprezy będzie bieg na 10km. Trasa będzie przebiegać ulicami Podkowy i w Lesie Młochowskim. Uczestnicy muszą liczyć się z rywalizacją na różnych rodzajach nawierzchni. Kolejną propozycją dla aktywnych jest Bieg bez Barier i nordic walking. W tym przypadku długość trasy wyniesie ok. 3 km. Przygotowano również dystanse z myślą o najmłodszych. Dzieci do 8 lat pobiegną na 400 metrów, zaś starsi na 800 metrów. Do 7 maja opłata za pakiet startowy wynosi 39 zł, od 8 do 23 maja 50 zł, a biurze zawodów 60 zł. Koszt udziału w biegu dziecięcym to 10 zł. Zapisy prowadzone są tu

Uczestnicy V Podkowiańskiej Dychy, którzy ukończą bieg mogą liczyć na pamiątkowe medale i niespodziankę. Dla czołowej trójki w każdej kategorii przewidziano puchary oraz nagrody ufundowane przez organizatora.

Początek biegowych zmagań 28 maja o 10.00.

Patronat medialny nad V Podkowiańską Dychą objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.