Bieg Wolności coraz bliżej. Ostatni dzwonek na zapisy!

Bieganie

Już za niecały tydzień ulicami Pruszkowa ruszy V Bieg Wolności. Zapisy trwają, są jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy!

Pruszkowski Bieg Wolności to już tradycja. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę, 27 maja, w ramach obchodów Dni Pruszkowa. Uczestnicy wyruszą na 10-kilometrową trasę głównymi ulicami miasta.

Zapisy trwają. Na liście startowej jest prawie 160 osób. Do limitu uczestników (600 osób) jest więc jeszcze daleko. Jak zgłosić chęć udziału w biegu? – Biegacze mogą już rejestrować swój udział w imprezie poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie: pruszkowskibiegwolnosci.pl. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i dokonać opłaty startowej. W przypadku internetowej rejestracji do dnia 22 maja 2018 r. jest to 60 zł. Po tym terminie zapisy będą możliwe tylko w Biurze Zawodów, tj. w dniu 26 i 27 maja. Wówczas koszt wzrośnie do 70 zł. W zamian, oprócz pakietu startowego, każdy uczestnik otrzyma okolicznościową koszulkę, napój na trasie i na mecie oraz przekąskę po zakończeniu biegu – informują organizatorzy.

Start biegu: niedziela, 27 maja, godz. 10.00, Stadion Miejski w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.