Bieg Mazurka Dąbrowskiego w Piastowie

Bieganie

Już 1 lipca kolejna odsłona Grand Prix Biegów Historycznych w Piastowie. Tym razem zawodnicy powalczą o wyniki w Biegu Mazurka Dąbrowskiego. Do pokonania będzie dystans 1791 m.

Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych to zawody biegowe, których celem jest nie tylko popularyzacja aktywnego spędzania czasu. To również sposób na zachęcenie uczestników do poznania ważnych wydarzeń historycznych. Sukces ubiegłorocznych biegów sprawił, że tegoroczny cykl został rozbudowany o dodatkowe biegi.

Każdy z biegaczy może liczyć na nagrody: dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe, a dla wszystkich biegaczy niezależnie od wyniku (wymagane jest ukończenie biegu) – pamiątkowe medale. 

Przed nami już piąta odsłona biegu. 1 lipca zawodnicy staną na starcie Biegu Mazurka Dąbrowskiego. Bieg wystartuje o godz. 11.00. Buro zawodów będzie czynne od godz. 9.00 a terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy al. Tysiąclecia 7.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.