Bieg flagi w Pruszkowie

Bieganie

Jeśli majówkę chcielibyście spędzić aktywnie to weźcie udział w Biegu Flagi, który odbędzie się już 2 maja w Parku Kościuszki w Pruszkowie.

II Powiatowy Bieg Flagi wystartuje o godz. 16.00. Wtedy na starcie staną maluchy. W biegu mogą wziąć udział dzieci w wieku 3-6 lat. Do pokonania będą miały dystans 100 m. Pół godziny później do biegowych zmagań staną dzieci w wieku 7-14. Tu dystans będzie dłuższy – 1918 metrów. Ten sam dystans do pokonania będzie miała młodzież od 15 roku życia i dorośli. Ten ostatni bieg wystartuje o 17.15. Dystans 1918 m to forma uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Każdy z uczestników biegu na mecie otrzyma pamiątkowy medal, a pierwsza trójka męska i żeńska z poszczególnych dystansów zostanie udekorowana złotym, srebrnym i brązowym krążkiem.

Aby zarejestrować swój start w biegu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Można go pobrać na stronie internetowej powiatu pruszkowskiego i przesłać drogą mailową (biegflagi2018@powiat.pruszkow.pl) lub złożyć osobiście w siedzibie starostwa w pokoju 405 (IV piętro). Dodatkowe zapisy będą prowadzone od godziny 15:30 w dniu imprezy w namiocie powiatu pruszkowskiego obok sceny Młodzieżowego Domu Kultury. Osoby, które chciałyby zmierzyć czas swojego biegu, mogą dodatkowo zarejestrować się na stronie www.parkrun.pl/pruszkow.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.