Bezbramkowy remis Nadarzyna

Region

GLKS Nadarzyn po niezłym meczu zremisował bezbramkowo na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola.

Tempo tego spotkanie nie był wysokie ze względu na bardzo wysoką temperaturę.

Na początku starali się atakować gospodarze, ale ich ataki były bezskutecznie. Później doskonałej sytuacji nie wykorzystał gracz GLKS Łukasz Zaniewski, który stanął oko w oko z bramkarzem Stali.
Do przerwy niezłe okazje mieli jeszcze Emil Rembiejewski i Maciej Goliński, ale Bartłomiej Dydo był tego dnia nie do pokonania.

Pod koniec pierwszej połowy znów zaatakowali gospodarze, ale Maciej Łykowski bronił bez zarzutu.

Niemal całą drugą połowę przeważali podopieczni Tomasza Matuszewskiego, ale nie potrafili udokumentować przewagi. Kolejne dobre okazje marnował Zaniewski. Wprowadzony po przerwie Maciej Kaleta również nie potrafił pokonać bramkarza Stali i spotkanie zakończył się bezbramkowym remisem.

Na kolejkę przed końcem GLKS zajmuje 13. miejsce w tabeli II ligi.

Stal Stalowa Wola – GLKS Nadarzyn 0:0

Stal: Dydo – Demusiak, Kusiak, Wieprzęć, Walasek – Piątkowski, Horajecki, Skórski, Getinger (75’ Gilar), Turczyn – Białek.

GLKS: Łykowski – Goliński, Lewandowski, Sztybrych, M. Wojtczak – Wrzesiński, Dynarek, Grajek, Charzewski (70’ Kaleta) – Rembiejewski, Zaniewski (78’. J. Wojtczak)

Sędziował: Zbigniew Zych (Lublin)
Widzów: 500

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.