Bez biletu na starcie gigantów

Grodzisk Maz.

Nie trzeba kupować biletu, aby zobaczyć w akcji czołowych tenisistów stołowych w kraju. Już 11 grudnia o godzinie 18.00 dojdzie do prawdziwego starcia gigantów. W Grodzisku Mazowieckim Bogoria podejmie Olimpię-Unię Grudziądz.

Zarząd Bogorii zdecydował, że wszyscy kibice będą mogli zobaczyć to spotkanie za darmo. To prezent dla fanów z okazji zbliżających się świąt. Takiej okazji po prostu nie można przegapić. Emocje sięgną zenitu, gdyż dojdzie do wyjątkowego starcia. Bogoria i Olimpia-Unia to drużyny, które niepodzielnie rządzą w rozgrywkach ligowych od ośmiu lat.

Bogoria jest podrażniona. Zespół z Grodziska Mazowieckiego w zeszłym sezonie stracił tytuł właśnie na rzecz drużyny z Grudziądza. W tym sezonie zespół Tomasza Redzimskiego zanotował dwie porażki w lidze. Z kolei w Lidze Mistrzów nie wygrał jeszcze żadnego spotkania i nie ma szans, aby pozostać w europejskiej elicie. Olimpia-Unia pokazuje, że jest mocna. Mistrz Polski zajmuje 1. miejsce w Superlidze, a w Lidze Mistrzów awansował do ćwierćfinału.

To będzie prawdziwa bitwa, starcie gigantów, w którym będzie dominował tenis stołowych na najwyższym poziomie. W Grodzisku Mazowieckim zaprezentuje się jeden z najlepszych zawodników w lidze Kai Yosida, który w poprzednim sezonie napsuł sporo krwi Bogorii.

Wicemistrzowie Polski wystąpią w składzie Oh Sang Eun, Daniel Górak, Paweł Fertikowski, Jakub Kosowski. W ekipie gości zaprezentują się wspomniany Yosida, Yang Wang i Yaroslav Zhmudenko.

Drzwi hali przy ul. Westfala 3A w Grodzisku Mazowieckim będą otwarte dla wszystkich. Nie potrzeba biletu, aby zobaczyć ciekawe widowisko sportowe. Mecz Bogorii z Olimpią-Unią odbędzie się 11 grudnia o godzinie 18.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.