Bernard Kapuściński asystentem Banasika

Piłka Nożna

Znicz Pruszków kompletuje sztab szkoleniowy na kolejny sezon w II lidze. Asystentem nowego trenera żółto-czerwonych Dariusza Banasika został Bernard Kapuściński.

Pod koniec czerwca pruszkowski Znicz w miejsce Roberta Kochańskiego zatrudnił Dariusza Banasika, który wcześniej przez lata prowadził młodzieżowe drużyny Legii Warszawa. Mimo iż szkoleniowiec miał też propozycję pracy z Legionovii Legionowo, zdecydował się na pracę w Pruszkowie.

Szkoleniowiec ma już za sobą kilka treningów z pierwszym zespołem, ale wciąż kompletuje sztab. Do grającego trenera bramkarzy Pawła Pazdana dołączył Bernard Kapuściński. W środę 2 lipca Znicz Pruszków oficjalnie poinformował, że został on asystentem Banasika, z którym wcześniej pracował w stołecznym zespole.

Drużyna wyjechała już na pierwszy obóz przygotowawczy do Ostródy, gdzie zagra z pierwszoligowymi ekipami Stomilu Olsztyn i Arki Gdynia.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.