Banasik trenerem Pogoni Siedlce

Piłka Nożna

Dariusz Banasik nie musiał długo czekać na znalezienie nowego pracodawcy. W nadchodzącym rozgrywkach I ligi 42-letni szkoleniowiec będzie prowadził Pogoń Siedlce.

Do niedawna Banasik trenował Znicz Pruszków, z którym awansował do I ligi. Szkoleniowiec rozstał się z klubem po ostatnim meczu sezonu z Nadwiślanem Góra.

Dwa lata pracy w Pruszkowie były niezwykle efektowne w wykonaniu Banasika. W pierwszym roku prowadzenia żółto-czerwonych uzyskał awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Kilka tygodni temu kibice Znicza mogli cieszyć się z upragnionego awansu do I ligi. Wielu obserwatorów było zaskoczonych rozstaniem się szkoleniowca z drużyną.

Szkoleniowiec szybko znalazł nową pracę. W sezonie 2016/17 zasiądzie na ławce trenerskiej Pogoni Siedlce. – Miałem kilka propozycji, jednak ta była najbardziej konkretna. Nie zastanawiałem się długo i ją przyjąłem. Bardzo chciałem pracować w I lidze – mówi Dariusz Banasik.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.