Awans gracza Bogorii

Tenis Stołowy

W najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego Jung Youngsik z Bogorii Grodzisk Mazowiecki zanotował awans o cztery pozycje. Jak wypadają pozostali gracze grodziskiej ekipy?

Koreańczyk ma za sobą dobry czas. Youngsik zajął drugie miejsce w turnieju Croatia Open, co wpłynęło na poprawę jego rankingowej pozycji. W maju zawodnik Bogorii został sklasyfikowany na 17. miejscu, a w czerwcu skoczył o cztery lokaty w górę.

Awans zaliczył również Daniel Górak. Reprezentant Polski i zawodnik Bogorii w najnowszym zestawieniu ITTF uplasował się na 55. pozycji. W poprzednim miesiącu był o dwa oczka niżej. Swoją lokatę poprawił również Panagiotis Gionis, którego w przyszłym sezonie zobaczymy w barwach Bogorii. Grek w światowym rankingu zajmuje 25. lokatę, czyli zanotował awans o sześć miejsc w odniesieniu do poprzedniego zestawienia.

Liderem światowych list pozostaje Chińczyk Ma Long.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.