Anna Lewandowska zaprasza na karate!

Karate

Akademia Klubu Karate Pruszków otwarta! Do uprawiania sportu walki pod okiem trenera Jerzego Szcząchora zachęca Anna Lewandowska.

Karate Klub Pruszków rozpoczął funkcjonowanie w 1999 roku. Przez lata wychował wielu znakomitych zawodników, którzy sięgali po medale na mistrzostwach świata i Europy. Wypada wymienić Aleksandrę Gorzką, Damiana Pawlika czy Maciej Szcząchora. Do miana gwiazdy urasta również Anna Lewandowska (wcześniej Stachurska), której zdobycze medalowe trudno zliczyć.

Czas, aby w ślady utytułowanej zawodniczki poszli kolejni zawodnicy. W Pruszkowie mają ku temu znakomite warunki. A to za sprawą nowo otwartej akademii Klubu Karate. – Wczoraj (30 września) odbyło się otwarcie Akademii mojego Klubu Karate w Pruszkowie! Jak wiecie swoje pierwsze sportowe kroki stawiałam uprawiając sztuki walki. W pruszkowskim klubie karate spędziłam dużą część swojego życia, zyskałam grono bliskich osób oraz masę cudownych wspomnień. Jest zawsze bliski mojemu sercu – napisała na swoim Facebooku Anna Lewandowska.

Utytułowana zawodniczka karate zachęca wszystkich do udziału w treningach w KK Pruszków. Jej przykład pokazuje, że kadra trenerska ma najwyższy poziom. – Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na zajęcia do mojego ukochanego trenera Jerzego Szcząchora (Senseia), który jest najlepszy w tym co robi – podkreśla Anna Lewandowska.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.