Aktywności nigdy za wiele

Lekkoatletyka

Wylewają pot na treningach, podejmują kolejne biegowe wyzwania, a przy tym rozwijają się. Klub Sportowy BIEGI Grodzisk Mazowiecki otworzył dwie nowe sekcje: nordic walking i triathlon.

Coś dla ducha, coś dla ciała. W tym przypadku mówimy o tej drugiej płaszczyźnie. Każdy chce prowadzić zdrowy tryb życia, jednak praca, obowiązki, pośpiech i zmęczenie sprawiają, że często jest to niemożliwe. W Grodzisku Mazowieckim grupa sympatyków biegania i zajęć lekkoatletycznych stale rośnie. Klub Sportowy BIEGI zachęca do aktywności wszystkich, bez względu na wiek. Najmłodsi mogą ćwiczyć pod okiem trenera we wtorki, czwartki i soboty. W klubie są również grupy młodzików, juniorów, seniorów i weteranów.

Co istotne, zwolennicy aktywności nie tylko dbają o swoje zdrowie, ale wzajemnie się motywują. Każdy ma swój cel i dzięki wsparciu może konsekwentnie dążyć do jego realizacji. Styczeń przywitał nas śniegiem i mrozem, ale dla sportowych zapaleńców z Grodziska to żadna przeszkoda. 7 stycznia ruszyła Grodziska Liga Biegowa. Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 17.00-18.00 na stadionie i hali OSiR przy ul. Westfala 3a. 

Chętni mogą spróbować swoich sił w nowych sekcjach – nordic walking i triathlon. Obie dyscypliny w ostatnim czasie zyskały ogromną popularność. Miłośników chodzenia z kijkami stale przybywa. Na sportowej mapie Polski nastąpił również wysyp imprez triathlonowych, które są prawdziwym wyzwaniem. Trzeba mieć niezwykłą wytrzymałość i siłę, źeby ukończyć zawody.

Zakochani mogą powoli myśleć o tym jak spędzić Walentynki. Tradycyjnie Klub Sportowy Biegi organizuje Grodziski Bieg Par. Każdy będzie mógł sprawdzić się na 10km, 5km i 1km. Zmagania odbędą się 12 lutego w szkole podstawowej w Izdebnie Kościelnym.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.