​Zwycięski sparing Znicza

Pruszków

Znicz Pruszków wygrał na własnym boisku sparingowy mecz z Pelikanem Łowicz 1:0. Zwycięską bramkę dla pruszkowskiego zespołu zdobył Arkadiusz Jędrych już w 9. minucie spotkania.

Znicz Pruszków:  Pazdan (46′ Czarnecki) – Tomas (46′ Artur Januszewski), Jędrych, Biedrzycki, Bochenek – Chrabąszcz (74′ Miroszewski), Maciej Machalski (62′ Kucharski), Zapaśnik (67′ Mateusz Majewski), Jędrzejczyk (46′ Zawodziński), Rackiewicz (62′ Bartosz Niksiński) – Paluchowski (62′ Kubicki).

Pelikan Łowicz: (I połowa) Różalski – Kowalczyk, Brodecki, Dremluk, Ceglarz – Wyszogrodzki, Łakomy, Mycka, Adamczyk – Solecki, Kujawa.
(II połowa) Jędrzejewski – Maksymow, Brodecki, Dremluk, Kosiorek – Kopeć, Zwoliński, Pomianowski, Jackiewicz – Mitek, Bojańczyk.

Bramka: 9′ Arkadiusz Jędrych.