​Grodziscy tenisiści na medal

Tenis Stołowy

Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki Paweł Fertikowski i Robert Floras zdobyli złoty medal w turnieju ITTF World Tour w Ołomuńcu. W międzynarodowych mistrzostwach Czech w finale gry podwójnej pokonali mistrzów Europy Roberta Gardosa i Daniela Habesohna.

W finale biało-czerwoni zwyciężyli 3:1. W nagrodę otrzymali czek na kwotę 3,4 tys. dolarów. Prezes
grodziskiego klubu Dariusz Szumacher nie krył radości z sukcesu graczy
Bogorii. – To zarówno indywidualny sukces Pawła i Roberta, jak i całej
Bogorii – powiedział.

Zawodnicy grali ze sobą dopiero drugi raz w karierze. Wcześniej zdarzyło się to w turnieju Polish Open w Cetniewie w 2011 roku.