23 marca mecz tenisa stołowego. Bogoria podejmie Morlin Ostróda

Grodzisk Maz.

23 marca (piątek) o godz. 18.00 Bogoria podejmie we własnej hali zespół Morlin Ostróda, spotkanie to zostanie rozegrane awansem w ramach 18. kolejki Lotto Superligi. Początkowo to spotkanie miało zostać rozegrane 14 kwietnia.

Jak do tej pory drużyna z Grodziska doskonale weszła w 2018 rok, odnosząc pięć kolejnych zwycięstw ligowych. Dzięki tym wygranym podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego przesunęli się pozycję wicelidera w tabeli Lotto Superligi. Ewentualne zwycięstwo przeciwko ekipie z Ostródy pozwoli po raz pierwszy w tym sezonie znaleźć się na czele tabeli Superligi. Do spotkania z ekipą z Warmii grodziscy tenisiści przystąpią w optymalnym składzie z Pavlem Siruckiem, Hanem Chuanxi, Danielem Górakiem oraz Michałem Bańkoszem.

Zespół Morlin w 16. kolejkach Lotto Superligi zgromadził jak do tej pory 18 punktów i zajmuje 10. pozycję w tabeli. Mimo, że drużyna Tomasza Krzeszewskiego (jest również trenerem reprezentacji Polski) walczy o utrzymanie w lidze, to w swoim składzie ma naprawdę mocnych i niebezpiecznych zawodników. Liderem drużyny jest mający Chińskie korzenie, a reprezentujący Kanadę Zhen Wang. Oprócz niego składzie Morlin znajdują się Dima Prokopcov oraz Bartosz Such.

Wszyscy kibice są zaproszeni 23 marca na godzinę 18.00 do Hali Sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim, by wspomóc grodziską drużynę gorącym dopingiem i pomóc im w odniesieniu kolejnego ligowego zwycięstwa. Oprócz tenisa stołowego na światowym poziomie nie zabraknie również występów artystycznych oraz konkursów z nagrodami.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.