123 gole w niskich ligach

Piłka Nożna

Gorący weekend za nami i to nie tylko z powodu pogody. Emocji kibicom dostarczyli również piłkarze z zespołów z niskich lig. Łącznie w spotkaniach drużyn z naszego regionu padły 123 gole.

W grupie południowej mazowieckiej IV ligi Mszczonowianka Mszczonów rozgromiła KS Raszyn aż 5:1. Błonianka Błonie z wyjazdowej potyczki z Szydłowianką Szydłowiec przywiozła komplet punktów wygrywając 4:2. Minionego weekendu do udanych nie zaliczą piłkarze drugiego zespołu Znicza II Pruszków, którzy na własnej murawie ulegli drużynie KS Konstancin 1:3.

W grupie północnej bez większych niespodzianek. Pogoń Grodzisk Mazowiecki wygrała z Podlasie Sokołów Podlaski aż 4:0. Podobny rezultat osiągnęli piłkarze Ożarowianki Ożarów Mazowiecki, którzy wygrali z MKS Ciechanów 4:1.

W lidze okręgowej Perła Złotokłos na wyjeździe pokonała Świt Warszawa 2:0. Milan Milanówek na swoje konto również dopisał trzy oczka, a to wszystko dzięki zwycięstwu 2:1 w spotkaniu z Rysiem Laski. Piast Piastów okazał się lepszy od LKS Chlebnia wygrywając 3:1. Żyrardowianka Żyrardów musi zadowolić się remisem z Józefovią Józefów (1:1) i podziałem punktów. Z kolei Naprzód Brwinów musi pogodzić się z porażką. Brwinowianie ulegli KS Teresin 0:2. Drugi zespół grodziskiej Pogoni również oddał punkty. Pogoń II Grodzisk Mazowiecki – Promyk Nowa Sucha 1:4.

Zaglądamy na boiska A klasy, a tam grad goli. W grupie Warszawa II AMT Nowa Wieś pokonali Koronę Górę Kalwarię 5:4. Rezerwy Ożarowianki Ożarów Mazowiecki okazały się silniejsze od nadarzyńskiego GLKS-u i wygrały 2:0. Z triumfu mogą cieszyć się również piłkarze Tura Jaktorów, który pokonali UKS Siekierki 3:1. Tylko drugi zespół KS Raszyn nie zaliczy minionego weekendu do udanych. Raszynianie przegrali z rezerwami Gromu Warszawa aż 2:4.

W grupie Warszawa IV również ciekawie. Wrzos Międzyborów dosłownie zdemolował Mszczonowiankę II Mszczonów wygrywając 7:2. Naprzód Stare Babice pokonały Passovię Pass 4:1. Zwycięstwo świętowali również zawodnicy Guzovii Guzów, którzy wygrali z Tajfunem Brochów 2:0. Podziałem punktów zadowolić się muszą zawodnicy rezerw Błonianki Błonie i rezerw LKS Chlebni. Starcie tych klubów zakończyło się wynikiem 2:2.

W B klasie emocji i goli nie brakowało, jednak kluby z naszego regionu z grupy Warszawa III minioną kolejkę skończyły bez punktów. Perła II Złotokłos przegrała na wyjeździe z Marymontem 1911 Warszawa 3:7. UKS Łady uległy Jeziorkom Proażmów 0:5, a rezerwy Milanówka okazały się słabsze od Rozwoju Warszawa i przegrały 1:3.

Wyniki zespołów z grupy Warszawa IV są nico lepsze. Relax Radziwiłłów wygrał z Sokołem Budki Piaseckie aż 6:0. Ze zwycięstwa cieszą się również zwodnicy rezerw Piasta Piastów, którzy pokonali Józefowiankę Józefów 2:1. Takim samym wynikiem zakończyło się starcie Oriona Cegłów i KS Blizne. Trzy oczka na swoje konto dopisali zawodnicy Oriona. Pogoń Wiskitki wyjazdowego spotkania z KS Teresin nie zaliczy do udanych. Zawodnicy Pogoni przegrali aż 0:5. Punkty oddał również Ogień Brwinów, który uległ drużynie FC Płochocin 1:2.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.