121 goli w niskich ligach

Piłka Nożna

To bilans weekendowych spotkań rozegranych przez drużyny piłkarskie z naszego regionu. Kto cieszył się ze zwycięstwa, a kto zaznał goryczy porażki?

W rozgrywkach czwartej ligi w grupie południowej za najbardziej zacięte spotkanie można uznać mecz Żyrardowianki Żyrardów i Znicza II Pruszków. Po 90. minutach zaciętej walki trzy punkty na swoje konto zapisała drużyna z Żyrardowa, która wygrała 3:2. Ze zwycięstwa cieszył się również KS Raszyn, który pokonał Mazura Karczew 1:0. Podziałem punktów musiała zadowolić się Błonianka Błonie, która zremisowała z Orłem Wierzbica 1:1. Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Mszczonowianki Mszczonów z Wilgą Garwolin. Trzy oczka zyskała również drużyna UKS Łady, która spotkanie z Dolcanem II Ząbki wygrała… walkowerem.

W grupie północnej bez niespodzianek. Ożarowianka Ożarów Mazowiecki wygrała 2:0 z Wisłą II Płock.

Wiele emocji przyniosły spotkania rozgrywane w okręgówce. Drugi zespół Pogoni Grodzisk Mazowiecki wygrał z Perłą Złotokłos aż 4:1. Tym samym wynikiem zakończyło się spotkanie LKS Chlebni z Zaborowianką Zaborów. Triumf odniosła drużyna z Chlebni. Naprzód Stare Babice zremisował z EC Lesznowola 2:2. Remisem zakończyło się starcie zespołu Naprzód Brwinów i Milanu Milanówek. Tu bramki jednak nie padły.

W A klasie również gorąco. Kibice nie mogli narzekać, ponieważ bramek w spotkaniach grupy Warszawa III nie brakowało. AMT Nowa Wieś rozgromiła KS II Raszyn aż 5:1. GLKS Nadarzyn pokonał drugi zespół KS Konstancin 3:1. Trzy gole padły również w spotkaniu Piasta Piastów ze Świtem Warszawa. Wszystkie gole zdobył zespół z Piastowa. Wrzos Międzyborów okazał się lepszy niż UMKS II Piaseczno wygrywając 2:1. Z triumfu cieszyli się również piłkarze Tura Jaktorów, którzy pokonali Perłę Złotokłos 2:0.

W grupie Warszawa IV nie zabrakło emocji. Tylko LKS II Chlebnia może cieszyć się z trzech punktów. Drużyna z Chlebni pokonała Passovię Pass 2:1. Drugi zespół Ożarowianki Ożarów Mazowiecki zremisował z Orłem Kampinos 4:4. Błonianka II Błonie uległa Promykowi Nowa Sucha 0:5. Punkty oddał również UKS GOSiR Stare Babice, który przegrał z Błękitnymi Korytów 0:1. Blamaż zaliczył zespół Mszczonowianki II Mszczonów. Mszczonowianie przegrali z Piastem Feliksów aż…0:17!

Rozgrywki B klasy (Warszawa III) również były zacięte. W derbach powiatu GLKS II Nadarzyn zremisował 3:3 z Piastem II Piastów. Milan II Milanówek przegrał z UKS Ołtarzew 2:3. Natomiast piłkarze z zespołu Ogień Brwinów szybko nie zapomną starcia z Ursusem II Warszawa. Warszawiacy dosłownie roznieśli piłkarzy z Brwinowa wygrywając, uwaga aż 22:2.

W grupie Warszawa Guzovia Guzów wygrała z Relaxem Radziwiłłów 2:0, a Pogoń Wiskitki przegrała z FC II Płochocin 2:3.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.