Społecznie aktywni w starostwie

Pruszków

5 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Pruszkowie odbędzie się I Kongres Organizacji pozarządowych z terenu powiatu pruszkowskiego. Strony będą dyskutowały nad formami współpracy.

"Powiat dla społecznie aktywnych" to spotkanie, które ma pozwolić przedstawicielom starostwa i organizacji pozarządowym na bliższe poznanie oraz ustalenie zasad współdziałania. Jednym z elementów kongresu ma być inauguracja programu współpracy obu stron. Przy okazji dojdzie do wymiany doświadczeń oraz zdań na temat najważniejszych problemów, które dotykają środowisko lokalne. 

Kongres został zaplanowany na 5 marca w godzinach 11.00-15.00 w sali konferencyjnej starostwa przy ul. Drzymały 30. W programie m.in. ogłoszenie programu "Powiat Społecznie Aktywny", inauguracja "Akademii Społecznie Aktywnych" oraz ogłoszenie harmonogramu powiatowych konkursów dotacyjnych na rok 2016.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 marca na adres mailowy: rbialoszewska@powiat.pruszkow.pl. Można zapisać się również pod numerem telefonu: 22 738 14 58. – Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, jak również osoby, które noszą się z zamiarem powołania fundacji czy też stowarzyszenia. Chcemy rozpocząć rozmowy na temat budżetowania instytucji zajmujących się organizacjami pozarządowymi. Zapraszamy do rozmów na temat tego jak ma wyglądać nasza współpraca w roku bieżącym i przyszłym – mówi Maksym Gołoś, starosta pruszkowski.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.