Aktualizacja: Śmiertelny wypadek w Grodzisku

Region

W Grodzisku Mazowieckim doszło do tragicznego wypadku. Motocyklista zginął po zderzeniu z samochodem osobowym.

Do zdarzenia doszło około godziny 13:00 na ulicy Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim. Jadący w stronę Milanówka motocyklista zderzył się z samochodem osobowym marki Volkswagen Golf. W wyniku obrażeń odniesionych w wypadku, 29-letni motocyklista zmarł na miejscu.

– Obecnie trwa ustalanie przyczyn wypadku. Kierowca samochodu był trzeźwy – poinformowała nas mł. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu drogowym, utworzyły się gigantyczne korki. – Staramy się rozładować korki. Samochody kierowane są na objazdy w Grodzisku ulicą Teligi i w Milanówku ulicą Staszica – dodaje pani rzecznik. Nie wiadomo jak długo potrwają jeszcze utrudnienia.

– Do zdarzenia doszło na ulicy Królewskiej na wysokości numeru 42. Jadący w stronę Milanówka motocyklista w wyniku niedostosowania prędkości stracił panowanie nad pojazdem 
– poinformował nas asp. Maciej Chrzanowski. – 29-letni Szymon G. spadł z
motocykla marki Suzuki wprost pod koła nadjeżdżającego Volkswagena Golfa – dodaje.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.