Znaleziono zwłoki mężczyzny

Region

Funkcjonariusze z piastowskiego komisariatu znaleźli zwłoki mężczyzny przy jednej z posesji na terenie miasta. Denat najprawdopodobniej zmarł z powodu zatrucia alkoholem nieznanego pochodzenia.

Dyżurny z komendy policji w Piastowie otrzymał zgłoszenie o zwłokach mężczyzny znajdujących się w pobliżu jednej z posesji. Pod wskazany adres została wysłana załoga patrolowa. Na miejscu funkcjonariusze zastali karetkę pogotowia. Podczas konsultacji z lekarzem okazało się, że śmierć mężczyzny może być wynikiem osób trzecich.

Na miejscu zdarzenia obecna była również osoba zgłaszająca. W trakcie rozmowy z mundurowymi okazało się, że zgłaszający dzień wcześniej spożywał z denatem alkohol zakupiony u jednej z mieszkanek Piastowa.

Do miejsca zamieszkania kobiety został wysłany kolejny patrol policji. W mieszkaniu 60-letniej Krystyny K. funkcjonariusze zabezpieczyli 25 litrów alkoholu niewiadomego pochodzenia. Kobieta oświadczyła, ze od pięciu lat handluje wytwarzanym przez siebie alkoholem i jest to jedyne źródło jej utrzymania. Alkohol był mieszanką spirytusu i wody oligoceńskiej, który kobieta sprzedawała po 7 złotych za pół litra.

Krystyna K. została zatrzymana. Niedługo usłyszy zarzut sprzedaży alkoholu bez wymaganego zezwolenia. Zabezpieczony w jej mieszkaniu alkohol zostanie poddany ekspertyzie. Po przeprowadzeniu sekcji zwłok prokurator zadecyduje o dalszym losie zatrzymanej.

Policjantom udało się ustalić dane zmarłego mężczyzny. Denat był obywatelem Ukrainy, który od dwóch lat był poszukiwany przez piastowską komendę nakazem doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.