Aktualizacja. Wypadek na torach

Region

O godzinie 16:40 na szlaku Warszawa Włochy - Pruszków (linia Warszawa - Skierniewice, tory podmiejskie) pociąg SKM relacji Otwock - Pruszków potrącił 50-letnią kobietę. Według pierwszych informacji Kolei Mazowieckich wynikało, że kobieta zmarła.

Kobieta przeżyła. Z obrażeniami głowy i złamaną nogą trafiłą do szpitala. – Od kobiety było czuć alkohol oraz znaleziono przy niej butelkę z tym trunkiem. W szpitalu zostanie wykonane badanie na obecność alkoholu – powiedział TVN Warszawa Rafał Marczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Tor nr 3 Warszawa Włochy – Pruszków został zamknięty na czas czynności dochodzeniowych.

PKP w związku z wypadkiem zmieniły organizację ruchu kolejowego wchodzącego do Warszawy na torach dalekobieżnych i podmiejskich.
Pociągi KM na odcinku Brwinów – Warszawa Zachodnia zostaną skierowane do Warszawy torem dalekobieżnym z pominięciem stacji i przystanków: Pruszków Piastów, Warszawa Ursus i Warszawa Włochy.
Pociągi wyjeżdżające z Warszawy w kierunku Skierniewic zostaną skierowane torem podmiejskim przeciwnym do zasadniczego kierunku ruchu (torem lewym), z zatrzymaniem na wszystkich stacjach i przystankach osobowych.

Z powodu wypadku odwołane zostaną następujące pociągi:
– nr 70345 rel. Tłuszcz (15:16) – Grodzisk Mazowiecki (16:57) odwołany na odcinku Warszawa Zachodnia – Grodzisk Mazowiecki,
– nr 9326 rel. Grodzisk Mazowiecki (17:15) – Warszawa Wschodnia (17:58) na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Wschodnia.

Pociągi KM na odcinku Warszawa Wschodnia – Skierniewice i Brwinów – Warszawa będą doznawać opóźnień sięgających 10 – 40 minut.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.