Śmierć na katowickiej w Żabiej Woli. Nowe fakty w śledztwie

Region

14 października po godz. 22.00 przy trasie katowickiej na wysokości Żabiej Woli odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policjanci podejrzewają, że zginął on w wypadku samochodowym. Poszukiwani są świadkowie wypadku, a w szczególności osoba widoczna na nagraniu z monitoringu.

– Czynności przeprowadzone przez grodziskich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie w związku ze zdarzeniem, w którym zginął 59-letni mężczyzna doprowadziły do ustalenia, że osoba ta najprawdopodobniej poniosła śmierć na skutek wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 14 października 2017r. około 18.30 na drodze K8 w Żabiej Woli w pobliżu przejścia dla pieszych – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

Policjanci poszukują osobę, która jest widoczna na monitoringu. – Poszukujemy osoby widocznej na monitoringu nagranym tego samego dnia przed 20.00 na stacji metra Racławicka w Warszawie. Osoba ta mogła brać udział w zdarzeniu lub może mieć istotne informacje na temat tego wypadku – podkreśla rzeczniczka.

Każdy kto, może pomóc rozwiązać tę sprawę proszony jest o kontakt z grodziską komendą policji.

Dane kontaktowe: 
Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim
ul. Bartniaka 19
tel.: 22 755 60 11
e-mail: dyżurny.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl

Poszukiwana osoba:

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.