Siłownie plenerowe w ramach konkursu Nestlé

Region

Miasta i wsie walczą o siłownie plenerowe w konkursie Nestlé. Sprawdzamy które miejscowości zgłosiły swój udział i kto ma szansę na wygraną.

W tym roku Nestlé obchodzi 150. rocznicę istnienia. Z tej okazji firma postanowiła zorganizować ogólnopolski konkurs, w którym do wygrania są siłownie plenerowe. Udział w konkursie może wziąć każda miejscowość znajdująca się w Polsce, ale zgodnie z regulaminem każde województwo może liczyć na dokładnie jedną siłownię. A do wygrania jest ich 16.

Do walki ruszyły miejscowości z naszego regionu, czyli powiatów pruszkowskiego i grodziskiego. Gdzie miałyby powstać siłownie plenerowe? Pruszków zgłosił Park Żwirowisko, Grodzisk Mazowiecki obszar przy ul. Mazowieckiej 86 – Szkoła Podstawowa, Boża Wola teren przy ul. 1 Maja – Zespół Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego, Józefina Szkołę Podstawową, a Jaktorów postawił na gimnazjum pry ul. Chełmońskiego.

Niestety żadna z „naszych” miejscowości nie przoduje w konkursie, co więcej, nie zbliża się nawet do czołówki. Na chwilę obecną Jaktorów może poszczycić się najlepszym wynikiem spośród wspomnianych dwóch powiatów – 1662 głosów. Jednak wynik ten jest niczym w porównaniu do najlepszych wyników z Mazowsza sięgających kilkudziesięciu tysięcy głosów (wygrywa Czarnów – 78786 głosów).

O wyniku decydują mieszkańcy. Aby oddać swój głos należy wejść tutaj i znaleźć właściwą miejscowość. Głosowanie potrwa do 6 lipca.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.