Sienkiewicza już przejezdna

Pruszków

Po prawie trzech miesiącach przerwy kierowcy znów mogą korzystać z ul. Sienkiewicza w Pruszkowie. Na swoje trasy wróciły też autobusy komunikacji miejskiej.

Fragment ul. Sienkiewicza został całkowicie wyłączony z ruchu na początku czerwca, kiedy rozpoczęto II etap przebudowy tej ulicy. Zadanie to wziął na siebie inwestor powstającej obok galerii handlowej Nowa Stacja. – W związku z II etapem przebudowy ul. Sienkiewicza, od niedzieli 10 czerwca 2018 roku ruch w obu kierunkach na odcinku od ul. Staszica do ul. Stalowej zostanie wstrzymany. Organizacja ruchu przewiduje całkowite zamknięcie ul. Sienkiewicza na odcinku od ulicy Staszica na wysokości wjazdu do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej do ulicy Stalowej – informował nas wówczas Rafał Pszczółkowski ze Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, które jest zarządcą Sienkiewicza.

Trasę musieli zmienić nie tylko kierowcy, ale też pasażerowie miejskich autobusów, które skierowano na objazdy. Teraz, zgodnie z podawanym pierwotnie terminem, Sienkiewicza jest już przejezdna, choć fragment od ul. Ołówkowej warto pokonywać ostrożnie. Dlaczego? Teren wokół Sienkiewicza to wielki plac budowy. Tuż przy ulicy powstaje wielopoziomowy parking park&ride, a kawałek dalej wspomniana już galeria handlowa.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.