Siedmiu z narkotykami

Uncategorized

Tylko jednego dnia grodziscy policjanci zatrzymali siedmiu mężczyzn w wieku od 15 do 39, którzy posiadali przy sobie narkotyki.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego pochwalili się swoimi dokonaniami. Kilka dni temu po godz. 13.00 na ul. Montwiłła funkcjonariusze wylegitymowali dwóch mężczyzn. 28-latek na widok policji wyrzucił torebkę, w której był mefedron. Kilka minut później na ul. Okrężnej kolejna załoga sprawdziła grupę głośno zachowujących się mężczyzn, przy 28-latku i 18-latku znaleziono zawiniątka z marihuaną.

Następnie przed godz. 17.00 grodziska drogówka zatrzymała do kontroli pojazd. Kierujący zatrzymał się po dłuższej chwili, po czym wraz z kolegą rzucił się do ucieczki. Okazało się, że 39-latek miał torebkę z marihuaną.

Kolejna akcja miała miejsce po godz. 19.30. – Policyjna załoga pełniąca służbę na terenie baranowskiej gminy zwróciła uwagę na podejrzane zachowanie trzech młodych mężczyzn stojących na peronie. Zbliżając się do nich, funkcjonariusze zauważyli przedmioty wyrzucane na ziemię. Po zabezpieczeniu trzech torebek z marihuaną 17-latek, 16-latek i 15-latek przyznali się, że każdy z nich miał po jednym opakowaniu przy sobie – poinformowała asp. szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Wszystkie zatrzymane osoby odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.