Sąsiedzka Akcja Charytatywna

Region

4 grudnia (sobota) w Karczmie Podgorica w Kaniach odbędzie się Sąsiedzka Akcja Charytatywna, której celem jest pomoc przewlekle chorym dzieciom z Otrębus i Kań w finansowaniu sprzętu rehabilitacyjnego lub rehabilitacji.

Wszystkich pragnących zrobić piękne przedmioty, które mogą  stać się prezentem mikołajkowym lub gwiazdkowym zapraszamy do udziału w  przedsięwzięciu.

Co może być prezentem?
malowane bombki, filcowa biżuteria, klasyczna biżuteria z koralików,  obrazy, biżuteria ceramiczna, stroiki  świąteczne, ręcznie robione kapcie , skarpety, czapki i szale, kartki świąteczne, fartuszki kuchenne z aplikacjami lub wyszywankami, serwetki,  ozdoby decoupage, ręcznie robione maskotki, modele pojazdów, mydełka i świece, naczynia ceramiczne, breloczki, fotografie, obrazki na szkle, ceramice i wiele, wiele innych…

Wszyscy darczyńcy proszeni są o dostarczenie swoich dzieł do 2 grudnia 2010 do Biblioteki w Otrębusach.

Program dnia:
10:30 – 14:00 kiermasz rękodzieła  oraz kawiarenka z kawą i ciastami
10:40 występ uczniów ze Szkoły Muzycznej AKOLADA
11: 00 prawdziwa historia   Św. Mikołaja    – niespodzianka dla dzieci
12:30  AUKCJA wybranych prac artystów profesjonalnych i amatorów
13:15 koncert kwartetu smyczkowego INSANO
( muzyka filmowa i rozrywkowa: Piazzola, Mancini, Gardel)

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.